§1. Postanowienia ogólne

 1. Właścicielem sklepu prostozbajki.pl jest firma "Bag to black Monika Zagajska" z siedzibą w Warszawie przy ul. Migdałowej 4 lok. 40 a, 02-796 Warszawa, NIP: 527-113-42-12.
 2. Ceny podane w sklepie wyrażone są w PLN, zawierają podatek VAT oraz nie obejmują kosztów wysyłki.
 3. Ceny podane przy towarach są obowiązującymi w chwili zamówienia.
 4. Sklep internetowy prostozbajki.pl zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów oraz cen przesyłek, wprowadzania i usuwania towarów z oferty oraz wprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych, bądź wprowadzania w nich zmian.

§2. Zamówienia

 1. Informacje dotyczące produktów w sklepie internetowym prostozbajki.pl, nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, lecz zaproszenie do zawarcia umowy. Poprzez wypełnienie formularza zamówienia Klient składa ofertę kupna określonego produktu.
 2. Zamówienia przyjmowane są przez stronę internetową prostozbajki.pl 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.
 3. Do złożenia zamówienia nie jest wymagana rejestracja.
 4. Przyjęcie zamówienia do realizacji sklep rozpoczyna w chwili otrzymania informacji z systemu sklepu i wysłaniu potwierdzenia Klientowi drogą e-mail.
 5. Nie realizujemy zamówień, które zostały niepoprawnie wypełnione.
 6. Prezentowane na stronach sklepu zdjęcia i inne formy wizualizacji oraz prezentacji przedmiotów nie oddają ich rzeczywistej wielkości – mają jedynie charakter informacyjny.
 7. Ponieważ wiele artykułów z naszego sklepu to pojedyncze egzemplarze, istnieje ryzyko, że produkt zostanie zakupiony przez innego Klienta, w czasie kiedy Ty kontynuujesz zakupy. W takiej sytuacji nasz zespół niezwłocznie się z Tobą skontaktuje.
 8. W naszym sklepie niektóre modele są dostępne w limitowanych seriach. Dlatego przed zakupem należy sprawdzić (telefonicznie: lub e-mailowo: ), czy wybrany model jest dostępny. W przypadku wyczerpania asortymentu, zanim informacja o tym zostanie umieszczona na naszej stronie, Klient zostanie o tym fakcie niezwłocznie powiadomiony. Istnieje wówczas możliwość zrealizowania dodatkowego zamówienia na dany produkt. Postaramy się wtedy wykonać dany model torby w tempie ekspresowym (w zależności od naszych możliwości warsztatowych), bądź w przypadku braku danej tkaniny, zaproponujemy inne, być może ciekawsze rozwiązanie.
 9. W sklepie prostozbajki.pl istnieje również możliwość złożenia zamówienia indywidualnego. Aby zamówić strój w konkretnym kolorze i z wybranego rodzaju materiału, należy skontaktować się telefonicznie (+48601652593) lub e-mailowo (monika@prostozbajki.pl). Istnieje możliwość personalizacji produktu bezpośrednio u projektantki, termin realizacji do ustalenia.

§3. Płatności

 1. Płatność za zamówione towary może nastąpić przelewem na konto bankowe Millenium (w tytule przelewu należy podać swoje imięi nazwisko oraz numer zamówienia).
 2. Istnieje również możliwość realizacji płatności online poprzez serwis DotPay.pl, który obsługuje następujące płatności:

  Przelewy internetowe dotpay logo

  • mBank
  • Inteligo [Płace z Inteligo]
  • Multibank
  • BZ WBK
  • Płac z Nordea
  • Bank BPH
  • PKO BP S.A. [konto Inteligo]
  • PKO S.A.
  • Kredyt Bank
  • Lukas Bank
  • Bank Millenium
  • Deutsche Bank
  • ING Bank Śląski
  • Raiffeisen Bank

  Karty płatnicze

  • Visa
  • MasterCard/EuroCard
  • PBK Styl
  • Diners Club
  • JCB
  • PolCard
  • karty płaskie Visa Electron banków: Inteligo, Deutsche Bank PBC i Millenium.

§4. Paragony i faktury

 1. Do każdego zrealizowanego zamówienia dołączany jest paragon. Faktura VAT wystawiana jest na wyraźne życzenie Klienta, po podaniu wszystkich danych potrzebnych do wystawienia faktury.
 2. Paragon lub fakturę należy zachować na wypadek ewentualnych zwrotów lub reklamacji.

§5. Wysyłka

 1. Towary zamówione w sklepie prostozbajki.pl wysyłane są pod dowolnie wskazane adresy.
  W przypadku zamówień wysyłanych poza granicę Rzeczypospolitej Polskiej prosimy o kontakt w celu uzyskania informacji o kosztach wysyłki.
 2. Towary zamówione i opłacone wysyłane są w ciągu 3 dni roboczych.
 3. Zamówione produkty wysyłane są do Klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej.
 4. Sklep prostozbajki.pl nie ponosi odpowiedzialności za wydłużenie czasu dostawy.
 5. Podczas odbioru przesyłki Klient ma obowiązek sprawdzić stan techniczny przesyłki w obecności kuriera. Należy zwrócić szczególną uwagę na wszelkie uszkodzenia opakowania. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki, Kupujący zobowiązany jest spisać protokół uszkodzenia/druk reklamacyjny sporządzony w momencie odbioru towaru w obecności kuriera i podpisany przez niego.
 6. Istnieje możliwość odbioru osobistego z magazynu firmy BAG TO BLACK w Warszawie po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu.

§6. Reklamacje

 1. Jeżeli Klient posiada status konsumenta w rozumieniu art. 221 kodeksu cywilnego przysługuje mu zgodnie z art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" (Dz.U. nr 22, poz. 271 z późn. zm .) ma prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, poprzez złożenie sprzedawcy stosownego oświadczenia na piśmie w terminie do 10 dni od dnia wydania Klientowi produktu (data na paragonie czy f-rze VAT).
 2. Odstąpienie od umowy jest możliwe tylko w przypadku odesłania nie używanego towaru w nienaruszonym stanie, w oryginalnym opakowaniu wraz z wszelkiego rodzaju dodatkami, jakie zawierało oraz ze stosownym oświadczeniem i dowodem zakupu.
 3. Zwrot wartości produktu nastąpi w ciągu 7 dni od daty otrzymania przesyłki.
  Pieniądze zostaną przelane na konto wskazane przez Klienta. Koszt dostawy i odesłania ponosi Kupujący i nie podlegają one zwrotowi.
 4. Reklamacje rozpatrywane są w terminie 7 dni roboczych od ich wpłynięcia i otrzymania towaru objętego reklamacją.
 5. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki powstałe podczas transportu będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru przesyłki w obecności pracownika firmy kurierskiej. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z pracownikiem protokołu reklamacyjnego.
 6. Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji sklep wymieni wadliwy produkt na nowy lub zwróci jego równowartość.
 7. Wszystkie przesyłki odsyłane na koszt BAG TO BLACK nie będą przyjmowane.
 8. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu świadczenia usług, wynikające z nieznajomości, bądź faktu nieprzestrzegania niniejszego regulaminu nie będą rozpatrywane.
 9. BAG TO BLACK nie przyjmuje zwrotów przedmiotów, które zostały wykonane na indywidualne zamówienie.

§7. Bezpieczeństwo

 1. Zgodnie z Ustawą "o ochronie danych osobowych " z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. z dnia 29 października 1997r. z późn. zm.) wszystkie dane Klientów podawane podczas rejestracji będą chronione i pod żadnym pozorem nie zostaną one udostępnione osobom trzecim z wyjątkiem organów do tego uprawnionych (mowa o nich w Dz.U.97.133.883.)
 2. Podczas dokonywania płatności należy korzystać z zalecanej przez bank przeglądarki internetowej z włączonym aktywnym szyfrowaniem danych.
 3. Zgodnie z art. 24 Ustawy "o ochronie danych osobowych" Klient ma prawo wglądu oraz poprawienia swoich danych osobowych.

§8. Postanowienia Końcowe

 1. Korzystanie ze sklepu prostozbajki.pl oznacza akceptację niniejszego regulaminu.
 2. Niniejszy regulamin jest jedynym dokumentem określającym zasady działania sklepu prostozbajki.pl.
  We wszystkich sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.
 3. W razie wątpliwości prosimy o kontakt e-mailowy na adres: lub telefoniczny: .